Seyahat & Konaklama

ulasimBiz sizin için çalışırken siz 5 yıldızlı anlaşmalı otelimizde rahatlığı ve konforun tadını çıkarın...

Tüp Bebek Tedavisi öncesi Kıbrıs'ta bulunacağınız süre ve yapılacak tüm işlemler ile ilgili danışmanlarımız sizin aklınızdaki tüm soruları cevaplamaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

Faydalı Bilgileri

  • Belirtilen uçuş gününde, uçağın kalkış saatinden en az 2 saat önce havaalanında bulunulmalıdır.

  • KKTC’ ye gelirken nüfus cüzdanı veya pasaportunuzla giriş yapabilirsiniz. Uçuş yapacak olan kişilerin nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  • Mevcut kullandıığınız cep telefonları Kıbrıs'ta kullanılabilmesi için uluslararası kullanıma açık olması gerekmektedir. Yalnız unutulmaması gereken Kuzey Kıbrıs yurtdışı statüsünde olduğundan telefon görüşmeleri roaming sistemi dolayısıyla yüksek maaliyetli olmaktadır. O yüzden bizim tavsiyemiz, KKTC’ye geldiğinizde yapacağınız yurtiçi gerekse yurtdışı aramalarınızda daha ucuza konuşmanızı sağlayacak yeni bir kontörlü telefon hattını çok kolayca temin edebilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek

Kıbrıs Tup Bebek Merkezi

Kıbrıs tüp bebek doktoru olan Tolga Tuna, başarısı ve güçlü referansıyla, çocuk sahibi olmak isteyen ailelelerin yardımına yetişmektedir.

Kıbrıs'ta tüp bebek yaptıranlardan tavsiye almak istiyorsanız, mutlaka bizim kliniğimizde tüp bebek tedavisi olan hastalardan ve çok yüksek gebelik oranı sayesinde anne olan hastalarımızın yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sadece KKTC değil, dünya genelinde bir çok ülkeden Almanya, İngiltere, İsveç, Amerika, Rusya vb. ülkelerden 2018 yılı tüp bebek fiyatlarımızı inceleyip, karar veren anne adaylarının tercih ettiği Tüp Bebek Merkezimiz'de ayda 30-40 'a yakın, başarılı operasyon ve tüp bebek tedavisi konusundaki tüm dilediğiniz bilgiyi sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.