Tüp Bebek Merkezimiz

06Tüp Bebek Merkezimiz, Kuzey Kıbrıs'ta hizmet vermektedir. Tüp Bebek tanı ve tedavisi için kullanılan tüm cihazlar, son teknoloji ve modern donanıma sahiptir.

Merkezimizde hastalarımızın konforları öncelikli olarak düşünülmüş olup, maksimum derecede rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca alanında tecrübeli doktorumuz, klinik embrioyoloğu ve hemşirelerimiz herzaman motivasyonunuzu üst seviyede tutarak, bu sürecin hızlı ve mutlu geçmesini sağlayacaklardır.

Tüp Bebek Merkezimizde başarılı ve sağlıklı gebelik oranlarımız anne adaylarının yaşına göre küçük farklılıklar göstermekte ama averaj olarak bakıldığında %80-%85 gibi bir sonuçla diğer merkezlerden daha yüksek ve fiyatlarımızın daha uygun olduğunu göreceksiniz. Lütfen aklınıza takılan tüm soruları bize 0548 880 80 48 nolu telefonla veya iletişim formunu doldurarak sormaktan çekinmeyiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek

Kıbrıs Tup Bebek Merkezi

Kıbrıs tüp bebek doktoru olan Tolga Tuna, başarısı ve güçlü referansıyla, çocuk sahibi olmak isteyen ailelelerin yardımına yetişmektedir.

Kıbrıs'ta tüp bebek yaptıranlardan tavsiye almak istiyorsanız, mutlaka bizim kliniğimizde tüp bebek tedavisi olan hastalardan ve çok yüksek gebelik oranı sayesinde anne olan hastalarımızın yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sadece KKTC değil, dünya genelinde bir çok ülkeden Almanya, İngiltere, İsveç, Amerika, Rusya vb. ülkelerden 2018 yılı tüp bebek fiyatlarımızı inceleyip, karar veren anne adaylarının tercih ettiği Tüp Bebek Merkezimiz'de ayda 30-40 'a yakın, başarılı operasyon ve tüp bebek tedavisi konusundaki tüm dilediğiniz bilgiyi sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.